Jak dostat geometrii na svou stranu, aneb 1. článek pro kamoska.cz

16. května 2013 v 15:09 | s-monka |  Fashion
Snad každá z nás by si přála mít dokonalou postavu, z titulních stran módních magazínů. Pokud takovou postavu nemáš, nezoufej! V tuto chvíli ti přijdou hodiny geometrie k dobru.

Když se bříško vymkne kontrole

I ta nejkrásnější modelka mívá dny, kdy neodolá čokoládě. Bez toho se prostě žít nedá. Ovšem, tuhle "přitloustlou" situaci umí modelky bravurně vyřešit. Vodorovnými pruhy by sis mohla ublížit. Raději sáhni po něčem s širšími svislými pruhy nebo pruhy, které směřují k pupíku. Černá barva, to je zaručená klasika v módě a nikdy neurazí, ale koho by bavilo chodit neustále v černém? Černá začíná být po čase nuda.


Pruhovaná netopýří halenka
Abraka dabra! Nohy jako modelka

Krátké, dlouhé, úzké nebo širší? Ať už máš jakékoliv nohy, vždy si najdeš nějakou výhradu, jsme přeci holky ne? Pokud chceš mít opticky delší nohy, pomohou i boty na podpatku, pokud ti chůze na bodpatcích moc nejde a nechceš mít vyvrtlý kotník, najde se i jiné řešení.
Jedna z možností, jak prodloužit nohy v zebřím stylu.


Tak a těď k tomu optickému kouzlení. Máš-li delší nohy, rozšiřuj u kratších nohou prodlužuj. Ano, zase ty proužky. Ale obyčejné pruhy můžou být po chvíli nuda, můžeš zvolit i nějaké zajímavé legíny, které na sobě mají obrazce, které "rozbijí" velké plochy a tak nohy opticky zúží. A nebo je tu zase ta černá klasika.
Žádná černá klasika, ale krásné růžové legíny.

Černobílé legíny s neobvyklými obrazci.


Stydím se odhalit své pravé JÁ v šatech
Neměla by ses nechat omezovat názory druhých, že nevypadáš jako modelka. Pokud se ovšem necítíš dobře ani ty, zvol chytře elegantní šatky. Zajímavé proužky, které směřují CIK-CAK, by mohli být tvůj šálek kávy.

Krásné letní CIK-CAK šaty.Je pravda, že máš z čeho vybírat, stačí prolistovat jenom pár katalogů a zázrak je na světě. Dalšími možnostmi jsou například velmi zajímavé šaty, v oblasti prsou pruhované a ve spodní části s velmi zajímavými geometrickými obrazci.

Velmi zajímavé šaty s obrazci.


A nakonec velmi chytře navržené šaty s šipkou, která vám vykouzlí krásný pas. Takže dámy, neváhejte, není na co čekat!

Vím, není to žádný zázrak, ale snad se vám to aspoň trošku líbilo. Dejte mi vědět do komentářů! :)

xoxo S-monka..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama