Květen 2013

BORJOIS : tvářenka

28. května 2013 v 14:27 | s-monka |  recenze

Ahoj, dneska na mě přišla zase "recenzerská nálada", takže něco z trochu jiného soudku! Dnes Vám představím tvářenku.
Borjois a tvářenky, to je celkem známá dvojička. Určitě jste o těchto tvářenkách už slyšeli. Mnoho odstínů (ani nevím kolik, fakt moc), od růžových, broskvových, oranžových až po hnědé. Jsou k sehnání v Douglasu, myslím si, že i v Marrionnaud. Já osobně mám odstín 33 LILAS D'OR. Je to taková sž staro růžová barva. Její nevýhoda může někomu přijít i jako výhoda a to je to, že by měla tvářenka obsahovat třpytky, ale v dnešní době se prostě musí šetřit na všem a ty třpytky jsou jenom na povrchu. Stojí asi 289 Kč (Douglas). Teď někdy byla i se 150 korunovou slevou. Výdrž na obličeji je asi 4-5 hodin, ale záleží na mastnotě vaší pokožky!
KLADY ZÁPORY
Výdržtřpytky jenom na povrchu
Mnoho odstínůcena (jen pro někoho to nemusí být uplně nejlevnější)
Skladní balení
Snad se Vám článek líbil, máte s touto tvářenkkou nějaké zkušenosti? :)
xoxo S-monka...

Oriflame - tekuté oční linky

17. května 2013 v 14:30 | s-monka |  recenze

Ahoj, katalog se Švédskou kosmetikou Oriflame držel v rukou snad každý. A tekuté linky nejsou rozhodně k přehlédnutí. Pokud jste do teď přemýšleli o koupi tohoto produktu, čtěte dál.


Jak dostat geometrii na svou stranu, aneb 1. článek pro kamoska.cz

16. května 2013 v 15:09 | s-monka |  Fashion
Snad každá z nás by si přála mít dokonalou postavu, z titulních stran módních magazínů. Pokud takovou postavu nemáš, nezoufej! V tuto chvíli ti přijdou hodiny geometrie k dobru.

Když se bříško vymkne kontrole

I ta nejkrásnější modelka mívá dny, kdy neodolá čokoládě. Bez toho se prostě žít nedá. Ovšem, tuhle "přitloustlou" situaci umí modelky bravurně vyřešit. Vodorovnými pruhy by sis mohla ublížit. Raději sáhni po něčem s širšími svislými pruhy nebo pruhy, které směřují k pupíku. Černá barva, to je zaručená klasika v módě a nikdy neurazí, ale koho by bavilo chodit neustále v černém? Černá začíná být po čase nuda.


Pruhovaná netopýří halenka

Tak blízko, ale stále tak daleko.... 11.5.2013

12. května 2013 v 6:59 | s-monka |  můj zápisník
Ahoj, další článek celkem o ničem, ale myslím si, že někteří se mnou budou soucítit.

Ale nejdřív trochu od věci, já jsem uplně zblázněná do Demi Lovato, protože ona je prostě úžasná, a asi před třemi lety dolítla do ČR "Hot news" že se objevil v X-factoru skvělý Boyband.<< To určitě všichni víte, ale ted jen tak pro jistotu.

Postupně mi přirůstají i srdíčku, jejich příběhy. Nejvíc mám ráda Nialla, přijde mi, že je pořád ten obyčejněj kluk z Mullingaru. Neuvěřitelné: největší koncertní haly vyprodány za několik vteřin. A na tohle nikdy nezapomínejte, ten Niall mě dojímá, oni si svou slávu museli taky vybojovat.


"Ať si o tobě každý myslí, co chce, nikdy nepřestávej být sám sebou" - Harry Edward Styles

"Být single neznamená, že jsi slabý. Znamená to, že jsi silný natolik silný počkat na toho, kdo si tě zaslouží." - Niall James Horan

"Žít svůj sen a nikdy se neprobudit." - Liam James Payne

"Bez ohledu na to, jak je život těžký, nikdy neztrácej naději." - Zayn Javadd Malik

"Žijte v tuto chvíli, protože všechno ostatní je nejisté." - Louis William Tomlinson.

Ale teď k věci, včera měli 1D koncert v Berlíně, myslím, že to obrečela každá česká Directionerka, ale i přes slzy jsem si pořád říkala, že by si mě stejně nikdo nevšimnul a já jsem byla na soukromém koncertě s Niallem (ve snu) < to není tak podstatné! :) A nejvíc mi přišlo líto, že všichni přidávali na facebook fotky z koncertu.

Holky nezoufejte, náš čas ještě přijde! :)

xoxo S-monka...

Kappa: deodorant + schower gel

6. května 2013 v 17:55 | S-monka |  recenze
Ahoj, po dlouhé době je tu zase článek. Měla jsem toho vážně hodně a strávit 3 hodiny psaním článku pro kamoska.cz taky unavuje, ale tak na rychlo zkusím napsat malou recenzi, no vlastne Vám spíše představím 2 výrobky od Kappy. :)

Určitě jste si všimli, že se v DM drogeriích začali objevovat růžové lahvičky od značky Kappa, celkem mě to překvapilo. Jelikož jsem blázen do růžové, tak jsem musela sáhnout po té skvělé růžové lahvičce s deodorantem. Sice stál asi 100 korun, ale co bych pro růžovou neudělala. Překvapivě i skvěle voní. Když jsem včera zase zavítala do DM, tak jsem objevila ve slevě sprchový gel, stál asi 44 korun a voní přesně jako deodorant.

Deodorant na oblečení Vydrží třeba 2 dny a pořád krásně intenzivně voní. Rrozhodně se vyplatí skočit si pro ně do DM. Ani neumím tu vůni popsat, je tam něco strašně zvláštního, vůně je spíše dosladka. To je asi vše, co bych pro začátek řekla.Omlouváms e za otočené fotky, ale jak to zkouším, tak mi to otočit nejde! :)

Snad se Vám toto malé představení produktů líbilo a máte s nimi vy nějaké zkušenosti? :)

xoxo S-monka...

Spolupráce s kamoska.cz

3. května 2013 v 11:51 | S-monka |  můj zápisník
Ahoj, poslední dobou tu nebyl žádný pořádný článek a ani tento nebude nějaký oslnivý. Jen jsem se s vámi chtěla podělit o mou radost! :)

Budu psát pro známí server kamoska.cz, kam přispívá například i skvělá Petra Lovely hair a objevilo se tam i pár článků od mého obrovského vzoru Mersmerize (proslecny.cz). Je zvláštní, že se něco stane v okamžiku, kdy jste to už všechno začali vzdávat, v té nejhorší chvíli objevíte e-mail a změní Vám to život. No možná to popisuji až nerealisticky, ale to nevadí. Mám pocit, že se začíná všechno obracet k lepšímu, po tom všem, co se dělo poslední týdny, je to skvělá změna. Nebudu se tady moc rozepisovat, snažila jsem se to shrnout do pár vět, aby vás to moc nenudilo. Nehledě na to, že jsou články placené. Snad se na mě nebude server kamoska.cz zlobit, že jsem to prozradila.


Za všechno Vám moc děkuji, vlastně děkuji i těm, co proti mě mají pořád nějaké narážky, celkem to pomáhá, aby měl člověk snahu něco dokázat. Díky :)
zdroj : kamoska.cz


xoxo S-monka...