Duben 2013

Last week >> incredible

29. dubna 2013 v 13:09 | S-monka |  můj zápisník
Po dlouhé době zase něco z osobních zápisků, je mi jasný, že tohle nikdo nečte a ani se to nikomu číst nechce, takže to shrnu do pár bodů, který by měli posledení týden objasnit!
BUDU PSÁT ČLÁNKY PRO KAMOSKA.CZ, MÁM Z TOHO STRAŠNOU RADOST! :)
  1. V pondělí byli příjmačky na SŠ
  2. Překvapivě jsem se dostala na obě školy (obory)
  3. Vůbec netuším co napíšu jako 4. bod
  4. Už jsem vymyslela o čem bude 5. bod
  5. Nejhorší bylo rozhodování mezi tím, na jaký obor jít
  6. Testing 3 výrobků od Borjois
  7. Ještě teď nevěřím tomu, že mě vzali (SŠ)
  8. V sobotu proběhl další nákup v Douglasu
  9. Vůbec netuším, proč jsem napsala 8. bod
Poslední bod o tom, že je poslední! Mimochodem, dneska si asi pojedu koupit "slamák" klobouk na léto! :)
A jak se máte vy? :)
xoxo S-monka...

DIY : ozdobná krabička

23. dubna 2013 v 10:46 | S-monka |  fotonávody
Ahoj, tentokrát tu je zase článek typu DIY, podle kterého si můžete vyzdobit nepotřebné krabice od bot a udělat z nich nádherné krabičky.
Co budeš potřebovat? Krabice od bot, látka, nůžky, papíry, tavná pistole, zdobítka (můžou být i kamínky)

1. Krok
Nejdříve si připravíme krabici. Dva rohy nastřihneme tak, aby jsme mohli víko přilepit dovnitř, aby se krabička otvírala jako kufřík.

2. krok
Nyní celou krabičku polepíme papíry, aby nevypadala tak neupraveně.

3. krok
Nyní nalepíme víčko nastřiženou stranou dovnitř, aby se krabička otvírala.
4. krok
Vystřihni si kousel látky, tak aby se vešel do krabice a nalep.

5. krok
A je na řadě zdobení. To už je jenom na tobě, jak si krabičku ozdobíš! :)

Snad se Vám návod líbí.. :)
xoxo S-monka..

DIY: originální mobil

21. dubna 2013 v 15:03 | S-monka |  fotonávody
Ahoj, po dlouhé době (vážně se stydím) je tu konečně další článek. Ani si nevzpomínám, kdy byl poslední DIY, ale snad se Vám bude návod líbit. Kdo z nás by si nepřál mít stylový mobil, který nemá nikdo jiný. Jasně, pokud máš iphone, máš vyhráno, protože seženeš miliony krytů, ale pokud ne, tak ti možná pomůže tento článek. Je to naprosto jednoduché a nemusíš se bát, že by sis mobil poničila.

Pomůcky: telefon, nůžky, laky na nehty, průhledná lepící páska, tužka, popřípadě průhledný lak na nehty


1. krok
Ze svého telefonu oddělej zadní kryt, aby sis nepošpinila mobil. Na zadní kryt nalep lepící pásku a postupně ji přilepuj, aby se pod "izolepou" neobjevily vzduchové bublinky.


2.krok
Nyní přichází na řadu barevné laky na nehty. Můžeš si na lepící pásku načrtnout, jak by sis to asi představovala, později to stejně překryješ laky. Kryt pomaluj laky na nehty podle svého vkusu.


3. krok
Lak nech poschnout.
A teď jdeme zdobit. Vezmi si tužku, jakoukoli. (Jde to i čínskou hůlkou) Na papírek si odlij trošičku laku na nehty a tužkou zační zdobit. Nejlepší a nejjednodušší jsou tečky.

4. krok
V podstatě máme hotovo! Aby se lak neporušil, můžeš to ještě přetřít průhledným lakem na nehty. Já jsem to zkoušela ještě jednou přelepit izolepou, ale nebyl to dobrý nápad.

Doufám, že se Vám návod líbil. :) Je to příjemné oživení tvého telefonu, díky kterému je to vážně osobní věc. Nikdo nebude mít stejný jako TY!


Prosím zítra mi držte palce, dělám příjmačky, tak snad to nepokazím. :)

xoxo S-monka...

Dermacol: toning cream 2in1

15. dubna 2013 v 12:59 | s-monka
Takže po dlouhé době zase něco normálního, recenze na tónovací krém od Dermacolu. :)

Tento výrobek, neplní funkci make-upu moc nekryje, spíš plěť rozzáří a projasní, zakryje malé nedokonalosti, ale neočekávejte nic moc velkého. Co jsem tak od ostatních slyšela, tak za tu cenu (140 korun) se nedá srovnat s BB od Garnieru, který stál původně asi 200. Neda se to srovnat v tom smyslu, že je ten od Dermacolu o hodně lepší, ale já to nemůžu posoudit, ten od Garnieru jsem neměla, ale myslím, že jsem o nic nepřišla. Další srovnání s tím od Garnieru, je, že BB má jenom 2 odstíny a i ten světlý je jak na pomeranč, Dermacolový "BB" (není to BB, ale nechce se mi pořád opakovat ten název) má asi 4 odstíny a i ten nejsvětlejší, myslím, že je to Biscuit nebo Light, nemá nádech do oranžova.

Výdrž je průměrná, není to nic převratného, ale vydrží asi 6 hodin. Je to letní varianta make-upu, je lehký, že ho v létě určitě využijete. To jsou asi ty základní informace, nebudu to moc rozepisovat, mě samotné by se to asi taky číst nechtělo! :D
Měla jsem jarní fotící náladu :D
Odstín BISCUITKLADYZÁPORY
vhodný na létomenší krytí
cena
rozjasňuje


A co vy, už jste tento výrobek zkoušeli? Souhlasíte se mnou? :)

xoxo S-monka...

Je mi to jedno... :DD

13. dubna 2013 v 19:34 | S-monka |  můj zápisník
Dřív jsem celkem dost řešíla co si o mě lidi myslí a co o mě za zády říkají, upřimně, po tom co se odehrálo v tomto týdnu, už je mi to fakt jedno. Vy se mi můžete smát, ale já se vám směju taky, některým lidem asi nedochází jejich ubohost, ale fajn nechce se mi to řešit a pořád rozpytvávat... Mimochodem, díky kluci ( oni ví kdo), že jste na mě tak mysleli a pomohli mi k víc shlídnutím na YT, že zrovna vám na mě tak moc záleží! Stejně vás mám pořád ráda! :D Měla jsem chuť se na to všechno vykašlat, ale komu jinýmu bych se měla asi svěřovat, než "cizím" lidem na blogu.

Je to můj život a já si můžu dělat co chci a je jenom na mě, jak moc se chci strapňovat, tak sem vás aspoň pobavila! :D

zdroj: dreamstime.com

A pro vás ostatní, co byli schopní dočíst, ten nejnudnější článek na netu, kašlite na ostatní a dělejte si co chcete! :)

xoxo S-monka...

Z pokoje pro princeznu, pokoj pro slečnu

2. dubna 2013 v 16:55 | S-monka |  volný čas
Tapety princezen a nálepky s Micke mousem? Z toho už asi každá z nás vyrostla a proto jsem se rozhodla najít pár dekoračních tipů, jak naladit svůj pokoj tak, aby to už nebyl "Pokojíček naší malé princezny", ale spíše něco ve stylu "Slečna pohodová na scénu"! :) Je mi jasné, že nemáme všichni stejný vkus, ale vybrala jsem věci, které by neměli nikoho pohoršovat.

Krásně uspořádaná kosmetika aneb moje vlastnoručně upletené košinky z papíru
Rozházená kosmetika může pokazit celý dojem tvého "království",pokud chceš mít ještě lepší pocit, zkus si uplést košinku z papírových ruliček. Na internetu je celkem dost návodů a videí, jak to vlastně udělat. Z tohoto mám vážně radost, úžasná dekorace, zároveň praktická věc a já jsem ji vyrobila sama! :D

Dekorativní fotky a rámečky aneb měj své nejbližší na očích
Skvělou dekorací může být i obyčejná zarámovaná fotka, tvůj pokoj bude působit jako "Pokoj dospívající slečny"! :)


Už nikdy jenom jedna naušnice z páru aneb všechny naušnice hezky pohromadě
Kdo z nás by to neznal, u někoho je žrou ponožek u někoho žrout naušnic. Stačí obyčejný polistyrén a tvůj problém je vyřešen! :)

DALŠÍ TIPY PRO TVŮJ POKOJ

Obyčejné barevné pramínky, nemusí zdobit jenom vlasy! Zkoušela jsem je pověsit třeba na lampičku a vypadalo to moc dobře.


Kytičky prostě oživí každý prostor


A nakonec klasika >> SVÍČKY
Myslím si, že k tomuto není co dodat, svíčky má rád snad každý!

A co vy holky, líbí se vám tento článek? A co říkáte na tyto tipy na oživení pokoje, máte v pokoji něco podobného, co se vymyká normálu?
xoxo S-monka...