Jarní sportování - 3 super tipy

2. března 2013 v 16:02 | S-monka |  volný čas
Ahoj, právě jsem ukončila své "Sportovní odpoledne" a napadl mě tento článek Venku krásně svítí sluníčko, tak proč bysme měli sedět doma. A když už pujdeme ven, mohli bysme spojit příjemné s užitečným. Co takhle sport pro spevnění našich postav - samozřejmě s kamarádkou nebo se sluchátky v uších, ať to není taková nuda! :)

1. In-line brusle
Moje nejoblíbenější činnost, nejen, že je to zábava, ale je to i skvělá činnost, pro formování tvé postavy! Pracují snad všechny svaly na nohách a hýždích (prostě na zadku! :D). Díky tomuto sportu, budeš mít krásné nohy, které nezůstanou bez povšimnutí!


2. Chůze/Nordic walking
Většina lidí se dost diví, když zjistí, že je chůze mnohdy efektivnější než obyčejný běh. Je to i pro většinu lidí příjemnější, než se "honit" někde po lese jako splašená! Stačí 3x týdně půlhodina svižné chůze a pokud chceš zapojit více partií těla, pořiď si hole na nordic walking, které nejsou finančně náročné! :) Stojí tak do 500 korun :)


3. Power surfer - Snake/street board
O tomto !prkýnku" jste už určitě slyšeli nebo je máte dokonce doma. Prkno na 2 kolečkách, které rozjedete pomocí kroucení boků, pánve a nohou. Je pravda, že chvíli trvá, než se na tom naučíte jezdit a najdete rovnováhu, ale stojí to za to! Mě to učila kamarádka a je to vážně super! :) Posilujete svaly na nohou a i některé břišní svaly. Nevýhodou je, že musíte jezdit po rovém povrchu, možná po mírnějším kopečku, jezdi jenom jednim smerem! :) Ale jinak je to super vec! :)


A jak vypadá vaše jarní sportování? :)
xoxo S-monka... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama