Žijme stylově: hodinky

13. ledna 2013 v 21:03 | S-monka |  Fashion
Ahoj, tak nyní tu pro Vás mám přednastavený článek a to proto, že nevím jestli bych to zítra stihla zveřejnit. Napadlo mě udělat sérii článk s názvem "Žijeme stylově" a dnes, na téma hodinky.

Hodinky byly jednu dobu úplně mimo, kvůli "éře" mobilů, ale mám pocit, že se teď začínají vracet hodinky do módy. Skvělý módní doplněk, který vás udělají originálními. A díky nim můžete ozvláštnit svůj outfit.

Jednu dobu tu byla " silicon mánie". Každý nosil ty obrovské, silikonové hodinky s obrovským displejem. Hodinky všech barev, všech stylů a nikoho neurazily. Každý si přišel na své. Když nad tím tak přemýšlím, tak poslední dobou jsem je na nikom neviděla.. Já jsem taky propadla tomuto " sillicon trendu" , mám bílé a růžovým displejem, ale už je moc nenosím.


Hello Kitty
Hodinky s Hello Kitty jsem viděla za výlohami už asi přek 2 roky. A teď jsem na ně zase náhodou narazila. Na aukru jsou k sehnání za super cenu od 96 korun a jsou úžasné a působí kvalitně.
Kráásnéé... :) Mě nadchly. :)

" English" hodinky
Určitě každý znáte věci a doplňky s vlajkami, ať už to jsou americké nebo anglické vlajky. Sice nejsem nějakým velkým zastáncem tohoto stylu, tak se mi ty hodinky celkem líbí. Moje kamarádka je má a vypadají skvěle..

A co vy? Co si myslíte o doplňcích jako jsou hodinky? Líbí se vám? A které nejvíce?? :)
Takže holky, hezký den a hodně úspěchů.. :)
xoxo S-monka...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama