Nebojme se konce světa !!! :)

20. prosince 2012 v 19:22 | S-monka |  volný čas
Určitě jsi o tom už slyšela, valí se to na nás ze všech stran. Z televize, internetu, sociálních sítí a amerických filmů. To "magické" datum 21.12.2012, kdy má podle předpovědi Májů a ostatních kmenů končit 5000let dlouhá etapa, která vždy končí katastrofou. Každý z nás určitě viděl nějaký ten "neuvěřitelně pravdivý" americký film, kdy se bortí země a všechny živly nás zabíjejí.

Já bych to tolik nehrotila, podle jedné známé, ktrá je skvělá astroložka vím, že bude změna, ale ta změna probíhá již asi od listopadu a je to změna k lepšímu. Lidé by se podle všeho měli začít chovat lépe a ohleduplněji. Tak snad.

Můžeme se na to podívat i z té lepší stránky. Co takhle podniknout něco, na co byste si za normálních okolností nepodnikli. Co třeba zajít za milovanou osobou. Nebo se prostě jen skvěle bavit a užívat si života.
Ať už se stane cokoli, věřím, že v sobotu napíšu další článek a užijeme si skvělé Vánoce. :) Holky nezoufejte. Představujte si svůj život v nejrůžovějších barvách a běžte si za svými sny. :) Zítra máme ve škole talentovou soutěž a já tem zpívám, tak mi držte prosím pěsti. Moc děkuji..

A co si myslíte o konci světa vy? Bude nebo nebude? :)

xoxo S-monka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama