Krásný jednoduchý drdol

4. prosince 2012 v 12:47 | S-monka |  fotonávody
Ahoj holky, jak se tak nudím, tak projíždím různé stránky a narazila jsem na úžasný fotonávod. Je to návod na krásný, elegantní "drdol". O to se s Vámi musím podělit. :) Nevím. co je to přesně za drdol na tom obrázku, tak jsem to napsala podle sebe. Jak bych to udělala já :)
Pomůcky: gumičky v barvě vlasů, hřeben (nemusí být tupírovací), lak na vlasy, pinetky, čelenka
Jen tak mimochodem, mám světle hnědé vlasy s blond melírama a tohle je přesně barva vlasů na kterou bych se chtela přebarvit. :)

1. Krok
Vlasy si natupírujte a na temeni hlavy vyčeště takový "bochánek", prostě vlasy zagumičkujte. Pokud možno, tak nějakou nenápadnou gumičkou, která pevně drží vlasy a není moc výrazná.

2.krok
Vlasy, které jsou na pravé nebo levé straně "bochánku" sepněte pinetkami do zadu (ne moc pevně.) Postraní volné vlasy prozatím sepněte nějakou sponou. :) Řádku vlasů, která je před naším malým drdůlkem natupírujte a nalakujte lakem na vlasy. Tkto upravené vlasy sepněte pře malý drdulék dozadu. Vlasy moc neumačkávejte, aby působili nadýchaně a hustě.

3.krok
Volné vlasy z části před uchem (místo kousek pod afinou) vezmeme si pramen a začneme ho splétat směrem do zadu. To stejné uděláme i na druhé straně a oba dva copánky zagumičkujeme nenápadnými gumičkami.

4.krok
Ofinu a přebytečné vlasy z přední části hlavy sepneme pinetkami dozadu. Z předem upletených copánků (je jedno kolik jich upletete) jsme v zadu sepli pinetkami a vznikl nám krásný drdůlek. To vše ještě důkladně přelakujeme a můžeme dozdobit nějakou elegantní čelenkou.. :)

xoxo S-monka...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama