Růžová - nenáviděná i milovaná

21. listopadu 2012 v 15:56 | S-monka |  volný čas
Nevím, co je to za aféru, nesnášení růžové barvy a nadávání lidem, kteří ji mají rádi. Určitě jste se s tím všichni setkali, ať už u vás ve třídě, myslím si, že převážně na základní škole, že se nějaký "týpek" nebo dokonce i nějaká namyšlená holka ze třídy, tobě nebo tvým přátelům smál/a, protože ses nebála přiznat, že máš ráda RŮŽOVOU barvu a že ti nevadí lidi, kteří mají růžovou rádi.

Proč se někommu takovému smát, to opravdu nechápu, ale většinou se smějí lidé, kteří jen obdivují tvoji odvahu říci něco, kvůli čemu se ti budou ostatní smát. Já osobně miluji růžovou, většinu oblečenímám v růžové barvě.. NO A CO? Nebojím se to přiznat, ať si mě kdokoliv pomlouvá za zády, je mi to jedno, ikdyž to někdy opravdu zabolí u srdíčka..

Opravdu nechápu, co je na růžové tak strašného, je to přeci barva jako každá jiná. Mám obrovskou radost, když uvidím nějakého kluka v růžovém tričku, na první pohled je mi jasné, že to není žádný srab a že se nebojí projevit a nestydí se.. I když se nškteří, opravdu hloupí jednici, ať uý kluci nebo holky smějí, ne že by mu to bylo jedno, protože nic není jedno, ale nebere na ně takové ohledy. Myslím si, že takovíto lidé jsou jen závistiví a hloupí.

Co je špatného na tom, že se některým lidem líbí růžová barva? Co na tom všichni mají?

Musím ale přiznat, že všeho moc škodí.. Například není moc dobré být až moc přeplácaná. Nechci nikoho urazit, ale myslím si že například Domča Myslivcová to občas až přehání, ale zese je to věc názoru. Ale na druhou stranu Domču obdivuji za to, že měla odvahu zveřejnit to před celým národem a teď je díky jejímu "Růžovému blogísku" známou osobností.. :))


Je velký rozdíl být bloňďatá a růžová a chobat se jako bloňďatá a růžovoučká..
Většinou se jako bloňďaté chovají ty, které se bloňďatým a růžovoučkým smějí..

Holky, buďte v klidu, žijeme v 21.století a každý má právo na svůj názor, nebojte se ukázat své pravé JÁ a neohlížejte se na ostatní, jen pravý přítel vás vždy podrží.. :))

S-monka :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matyldakr Matyldakr | Web | 2. prosince 2012 v 11:21 | Reagovat

Máš u mě objednaný design : http://sweetgraphic.blog.cz/1212/design-28-autumn-fashion

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama