Moji oblíbenci: zpěváci/zpěvačky

4. listopadu 2012 v 14:17 | S-monka |  můj zápisník
Ahoj, dnes jsem se rozhodla napsat článek, který je o mých nejoblíbenějších celebritách...


Mám mnoho oblíbených celebrit, zpěváky, tanečníky, blogerky, youtuberky, herce....
Proto to rozdělím na skupiny a dnes to bude skupina zpěváků a zpěvaček.. V tomto článku nebudou zařazeny skupiny, ty budou tvořit samostatný článek.

1. Cher Lloyd
Krásná, s krásným hlasem. Devatenácti letá zpěvačka z Velké Británie. Nejvíce se mi na ní líbí hlavně její skvělý hlas, styl, vzhled, charakter... Je toho hodně, protože ona je prostě dokonalá.. Její písničky jsou skvělé, moderní a většinou taneční. Donutí vás vstát ze židle.

2. Katty Perry
Myslím, že tuhle zpěvačku nemusím nikomu představovat. Ona je také úžasná, když slyším její písničku začnu tancovat a nemůžu přestat.. :) Určitě to všichni znáte :))

3. Lucie Vondráčková
A teď je tu kapka české muziky. I když Lucka bydlí v Canadě, je to prostě naše česká zpěvačka. Myslím si, že je Lucka hrozně fajn a na nic si nehraje, je sama sebou. Mám dojem, že poté co porodila je ještě víc sama sebou a ještě z krásněla.. :))

4. Kristína
Zase si myslím, že tahle slovenská zpěvačka je vám všem známá, a že ji ani představovat nemusím. Nejen, že je krásná, ale je také i talentovaná. U této slovenské zpěvačky se mi nejvíce líbí, že většina jejich písniček jsou ve slovenštině, stejně jako ty Lucčiny. Její písničky jsou úžasné, některé rychlé, jiné pomalé, ale všechny úžasné. Nejraději mám asi Jablčko nebo hodně emočně založenou písničku Pri oltári..

Snad se vám článek líbil, zajímá mě váš názor.. :))
S..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama