Listopad 2012

Růžová - nenáviděná i milovaná

21. listopadu 2012 v 15:56 | S-monka |  volný čas
Nevím, co je to za aféru, nesnášení růžové barvy a nadávání lidem, kteří ji mají rádi. Určitě jste se s tím všichni setkali, ať už u vás ve třídě, myslím si, že převážně na základní škole, že se nějaký "týpek" nebo dokonce i nějaká namyšlená holka ze třídy, tobě nebo tvým přátelům smál/a, protože ses nebála přiznat, že máš ráda RŮŽOVOU barvu a že ti nevadí lidi, kteří mají růžovou rádi.

Proč se někommu takovému smát, to opravdu nechápu, ale většinou se smějí lidé, kteří jen obdivují tvoji odvahu říci něco, kvůli čemu se ti budou ostatní smát. Já osobně miluji růžovou, většinu oblečenímám v růžové barvě.. NO A CO? Nebojím se to přiznat, ať si mě kdokoliv pomlouvá za zády, je mi to jedno, ikdyž to někdy opravdu zabolí u srdíčka..

Opravdu nechápu, co je na růžové tak strašného, je to přeci barva jako každá jiná. Mám obrovskou radost, když uvidím nějakého kluka v růžovém tričku, na první pohled je mi jasné, že to není žádný srab a že se nebojí projevit a nestydí se.. I když se nškteří, opravdu hloupí jednici, ať uý kluci nebo holky smějí, ne že by mu to bylo jedno, protože nic není jedno, ale nebere na ně takové ohledy. Myslím si, že takovíto lidé jsou jen závistiví a hloupí.

Co je špatného na tom, že se některým lidem líbí růžová barva? Co na tom všichni mají?

Musím ale přiznat, že všeho moc škodí.. Například není moc dobré být až moc přeplácaná. Nechci nikoho urazit, ale myslím si že například Domča Myslivcová to občas až přehání, ale zese je to věc názoru. Ale na druhou stranu Domču obdivuji za to, že měla odvahu zveřejnit to před celým národem a teď je díky jejímu "Růžovému blogísku" známou osobností.. :))


Je velký rozdíl být bloňďatá a růžová a chobat se jako bloňďatá a růžovoučká..
Většinou se jako bloňďaté chovají ty, které se bloňďatým a růžovoučkým smějí..

Holky, buďte v klidu, žijeme v 21.století a každý má právo na svůj názor, nebojte se ukázat své pravé JÁ a neohlížejte se na ostatní, jen pravý přítel vás vždy podrží.. :))

S-monka :))

Rimmel London: Match perfection make-up

21. listopadu 2012 v 13:50 | S-monka |  recenze
Po dlouhé době tu mám pro vás recenzi. Tentokrát je to recenze na make-up od Rimmel London.


Důvod, proč jsem si tento make-up koupila je hlavně te, že byl v Dm ve slevě za 99Kč a jeho původní cena byla 259Kč.. To mi přijde jako hodně dobrý důvod a taky jsem na něj slyšela samou chválu od Mersmerize :)

Make-up je ve skleněném malém kalíšku a má 18ml. Já jsem šáhla po odstínu 303 True Nude. Sedí mi skvěle a ani moje kamarádka si nevšimla, že mám make-up protože vypadá krásně a přirozeně a přitom zakryje nedokonalosti.. Co jsem slyšela, tak se nedá vůbec srovnat s tím předchozím make-upem s pumpičkou.. :)) Prý je 1000000x lepší. :)

Vydrží celkem dlouho, já když jdu do školy tak to ještě přepudruji a vydrží mi celý den. Je prostě úžasný.. :)

Myslím, že je k zakoupení ve 4 odstínech, ale když jsem byla nedávno v DM nejsem si jistá, jestli byl ještě ve slevě. A bylo to tam hodně vybrané.

Balení
Jak jsem již řekla, make-up je v kalíšku a má 18ml. když odšroubujete víčko, je tam ještě jedno víčko, které se mi špatne otevírá. Určitě bych nezkoušela bílé víčko vyhodit, měli byste potom dopatlané celé balení.. Make-up má klasickou konzistenci, je takový né moc řídký, ale ani né moc hustý.

Je vážně skvělý, moc vám ho doporučuji, už ho používám skoro měsíc a pořád mi ještě neubilo. :)

Moji oblíbenci: zpěváci/zpěvačky

4. listopadu 2012 v 14:17 | S-monka |  můj zápisník
Ahoj, dnes jsem se rozhodla napsat článek, který je o mých nejoblíbenějších celebritách...