22.-23.10.2012

28. října 2012 v 10:10 | S-monka |  škola
Pokud často navštinujete můj blog, určitě jste postřehli, že jsem byla se školou na exkurzi v Lidících, Terezíně a Praze.

První den jsme byli v Lidicích a Terezíně, jsou to strašná místa a už nikdy bych tam nejela. Bylo to fakt strašný.

Později večer jsme přijeli do našich apartmánů. Byli jsme nakonec ubytováni jinak než sme chtěli, ale užili jsme si to, byl to luxus. Krásná koupelna, sprchový kout, zrcadla a postele, výhled z okna a plazma na zdi.. :))

Později jsme se šli projít na václavák a tam jsme měli rozhcohd.. Byl tam NEW YORKER :DDD Potom okolo 10 hodiny jsme se vraceli do našich apartmánů v hotelu Anděl.. S holkama sme dělali blbosti až do 2 do rána.. Volali jsme na různá čísla co byli na ÓČKU a bylo to super..


Druhý den jsme šli po Pražských památkách. Byli jsme i na prohlídnce Národního divadla, zrovna tam měli zkoušku. Spolužák, vážně blázen si nakooupil 80 hamburgerů a nevím co ještě.. Celé dva dny jsem namohla ani promluvit jak jsem měla vyřvaný hlasivky, jak sme se pořád smály...


Ještě bych vám chtěla říct: co byste řekli na to, kdybych začala psát nějaké lovestory psané na díly, podobně jako jsou o 1D a já teď potřebuji poradit, jestli ANO X NE a pokud ano tak jestli s někým s 1D nebo prostě jen tak?? :))
Také bych vás požádala, pokud máte nějaké zajímavé příběhy nejen o lásce tak, kdyby jste chtěli tak mi je můžete poslat na email s vašemi kontaktními údaji a já vám udělám reklamu na mém blogu se zvěřejněním vašeho příběhu.. Příběh nemusí být podle pravdy, stačí když si ho vymyslíte a bude vážně hezký... :)) ( s-monka@seznam.cz)

S....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama