Jsi singl? Buď na to hrdá

20. září 2012 v 8:16 | S-monka |  volný čas
Mnoho dívek se trápí kvůli tomu, že jsou singl. Já jsem také zatím nezadaná a myslím si, že se není za co stydět. Je skvělé mít ten pocit, že jsi volná a nikdo tě nedrží..

Přijde mi lepší bavit se se všema klukama a nebýt vázána. Můžete se otočit za každým hezkým klukem a prostě se bavit. Nepřijde mi jako nejlepší možnost mít stálého přítele už od 14 let.. Lepší je užívat si života, to neznamená že vám tady radím abyste se rozešli se svým stálým přítelem to vůbec ne. Tento článek není určen pro holky co mají přítele, ale účelem tohoto článku je ukázat nezadaným holkám, že ještě nepřišel "ten pravý" úžasný kluk který vás bude mít opravdu rád. Když vás nějaký kluk nechce, prostě pro něho jste moc dobrá než aby s vámi chodil.
Také se mi to jednou stalo, nejkrásnější kluk z našeho fotbalového týmu se mi hrozně líbil začala jsem mu to dávat na jevo a potom jsem se ho zeptala jestli u něj mám šanci.. Nic neodpověděl a potom mi to došlo JSEM PRO NĚJ MOC DOBRÁ. Už je to 2 roky a teď jsem se jen utvrdila v tom, že jsem udělala správně.. Poslední dobou hrozně zeškaredal a je hrozně namachrovanej. Nebojte holky ten správný čas přijde a vy budete šťrastné. Co se má stát to se stane.
Zatím si užívejte svobodu a BUĎTE HOLKOU KTEROU POTŘEBUJE KLUK, NE TAKOVOU KTERÁ SE NABÍZÍ A POTŘEBUJE KLUKA..
S-monka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kika Kika | E-mail | 1. dubna 2013 v 20:33 | Reagovat

súhlasíím ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama