Máte svůj sen?

13. července 2012 v 9:28 | S-monka |  škola
Tématem tohoto týdne je "Mám svůj sen" a to mě zaujalo. Každý člověk, ať už je mladý nebo starý má své sny. Ale co je mým snem?
Sama ani nevím, ve vzdálené budoucnosti je to asi rodina, úspěšný a krásný manžel, rodinný domeček a povolání snů. Pro mě povolání snů znamená stát se učitelkou na 1. stupni ZŠ. Hlavně ty dětičky, které řeknou co si myslí a nejsou zkažené zlým světem a nemusí se přetvařovat. Ale když nad tím teď tak přemýšlím, už i děti v tomto věku jsou závyslé na počítačích. To je ale ještě velmi vzdálená budoucnost.


V nejbližší budoucnosti je mým snem dostat se na gymnázium nebo na Pedagogickou školu. Už se to blíží ani ne za třičtvrtě roku už budu sedět v nějaké třídě a budu tak přemýšlet, až se mi bude z hlavy kouřit :) Čeština mi problém nedělá, ale matika je pro mě něco příšerného! Možná si budete myslet, že jsem blázen, ale už teď se připravuji na přijímačky. Fakt se bojím takže to nemůžu podcenit.
A jak jste na tom se školou vy? Už jste na střední, nebo jste na tom stejně jako já? A na jakou střední chodíte/chystáte se?
S-monka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama