Červenec 2012

Řasenka: Miss sporty pump up booster

30. července 2012 v 15:48 | s-monky |  recenze
Snad každou slečnu, která navštěvuje drogerii Dm zaujala fialová řasenka s luxusním designem, za skvělou cenu. Ikdyž tato řasenka není žádnou novinkou až teď jsem si uvědomila, že jsem ji vůbec nerecenzovala. Nejen že byla za skvělou cenu, ale po vyzkoušení mi dělá krásné řasy.
Řasenka slibuje 15x větší objem řas, výživu a krásně zvýrazněné řasy. Řasenka má až překvapivě obrovský kartáček, který krásně natočí řasy. Po dlouhodobém užívání jsem nadměrně spokojena. Všem doporučuji!! Řasenka stála v Dm drogerii 89,90 Kč. Sama jsem tomu nemohla uvěřit a šla jsem se přeptat k pokladně :D
Cena
Vzhled
Krásné řasy
Obrovský kartáček
Nemám co vytknout

MISS SPORTY Pump Up Lash Booster Maskara pre objem a hustotu rias - čierna MISS sporty spirala PumpUp Booster

S-monka...Omlouvám se

24. července 2012 v 7:36 | s-monky |  můj zápisník
Omlouvám se, že jsem tady tak dlouho nebyla! Byla jsem nemocná a potom jsem si líčila pokojíček. Určitě všechno napravím. Za tu dobu nemoci jsem měla hodně času a tak jsem vyráběla určitě o tom napíšu pár článků. Hezký den
S-mona

pudr: Miss sporty- So Matte perfect stay

19. července 2012 v 8:48 | s-monky |  recenze
Na tento pudr od Miss sporty jsem četla hodně kladných recenzí a to mě také přinutilo vyzkoušet ho.
Teď už vím že jsem neudělala chybu. Je to skvělý produkt, snad nejlepší od Miss sporty. Skvěle kryje, ale doporučuji jej používat na podkladovou bázi/krém a make-up. (vysušuje)
Doporučuji dívkám, které nemají moc výrazné akné. Já mám jen sem-tam nějaký pupínek, tak nemůžu říct jak kryje výraznější akné. Má skvělou konzistenci, občas se trošku práší. Já jsem ho koupila za 69Kč v Dm. Doporučuji!
Cena
Velikost balení
Příjemná konzistence
Nic

S-mona

Malé-zmalované

17. července 2012 v 9:38 | S-monka |  můj zápisník
Ani nevím jak mě tento článek napadl, ale když vidím ty 12ti letý holky, které váží sotva 40kg+ asi 2 tuny stínů, make-upu, tvářenky a nevím čeho ještě. Dělají to, protože chtějí vypadat starší? Chtějí zapůsobit na nějakého kluka? Myslí si, že když si tohle všechno "napatlají" na obličej vypadají přitažlivěji?
Holky, kvalita není kvantita a "Méně je více" . Vy make-up ješte nepotřebujete, máte krásnou mladou pleť tak proč ji zbytečně zatěžovat make-upem nebo dalšíma zbytečnýma věcma? Rozhodně nepoužívejtě moc výrazné stíny jako jsou například modré-budí to dojem přeplácanosti. Volte raději přírodní odstíny hnědé, oranžové, světle růžové- nic výrazného! Pokud máte výrazné akné, použijte krycí krém a korektor. Na rty ne moc nápadný lesk na rty a nebo ještě lepší je obyčejná pomáda na rty s jemnými třpytkami. Snad se vám bude článek líbít :)
S-mona

Typy pleti

16. července 2012 v 8:55 | S-mona |  péče a líčení
Většinou by měl každý vědět jaký typ pleti má. Docela mě zarazilo, že to někdo neví, a proto jsem se rozhodla napsat tento článek.
Suchá pleť
Pleť se sklonem k dehydrataci, často se tvoří vrásky. V mladistvém věku je suchá pleť krásná. Nedoporučuje se používat výrovky, které vysušují-LOGICKY :D také není doporučeno používat pudr bez podkladu make-up u. Často se loupe! Objevují
Mastná pleť
Tento typ pleti rozhodně netrpí dehydratací, právě naopak. Tato pleť je aknózní a póry jsou viditelné. Kladem u této pleti je to, že se nejpomaleji tvoří vrásky. Je velice lesklá. Vyžaduje si velmi pozornou péči.
Smíšená pleť
Typ pleti, který je suchý i mastný. T-zóna (čelo+nos) je mastná. Ostatní části mají tendenci k vysušování. Tato pleť je nejnáročnější.
Normální pleť
Nejméně náročná. "Ani mastná, ani suchá" Tvářičky jsou narůžovělé a velmi hebké.

S-monaMísto pro Vás

13. července 2012 v 9:33 | S-monka |  reklama
Tohle je místo, kam můžete vkládat reklmy na vaše blogy, dotazy, kritiku i chválu. Dekuji za tvou návštěvu :) moc si toho vážím

Máte svůj sen?

13. července 2012 v 9:28 | S-monka |  škola
Tématem tohoto týdne je "Mám svůj sen" a to mě zaujalo. Každý člověk, ať už je mladý nebo starý má své sny. Ale co je mým snem?
Sama ani nevím, ve vzdálené budoucnosti je to asi rodina, úspěšný a krásný manžel, rodinný domeček a povolání snů. Pro mě povolání snů znamená stát se učitelkou na 1. stupni ZŠ. Hlavně ty dětičky, které řeknou co si myslí a nejsou zkažené zlým světem a nemusí se přetvařovat. Ale když nad tím teď tak přemýšlím, už i děti v tomto věku jsou závyslé na počítačích. To je ale ještě velmi vzdálená budoucnost.

Balea: Soft+ Care (tónovací krém)

13. července 2012 v 9:08 | S-monka |  recenze
Když jsem po čase zavítala do Dm s cílem vybrat si nějaký tónovací krém, narazila jsem na
Baleu s vůní kiwi, vitamíny B5 a E a ochranou proti škodlivým slunečním zářením UVA a UVB.
Koupila jsem si jej hlavně proto, že má mnoho využití a za tu cenu jsem ho chtěla vyzkoušet.
Je vhodný pro všechny tipy pleti, já mám pleť se sklonem k mašťění a plně mi vyhovuje. Když si jej zkoušela kamarádka se sušší pletí a nemohla si ho vynachválit.

Schauma: Cotton Fresh

13. července 2012 v 8:42 | S-monka |  recenze
Když jsem zase po dlouhé době zavítala do drogerie, okamžitě mě udeřila do očí krásná světle modrá lahvička s bezoplachovou péčí na vlasy. Jelikož se mi mastí vlasy, sáhla jsem pro přípravek na snadno se mastící vlasy. Obsahuje výtažek z bavlny a Aloe vera, je bez silikonů.

Proč jsem si založila blog?

13. července 2012 v 8:32 | S-monka |  volný čas
Když mi bylo 8 let, založila jsem si svůj 1. blog. Tehdy to ale bylo takové, že jsem jenom "kopčila" obrázky a byla jsem ráda že mi na blog přišel 1 člověk za měsíc- byla jsem hodně nenáročná :D